STĚHOVÁNÍ BRNO - Josef HRADSKÝ

...

Co znamená obecně stěhování v ČR

Seriozní stěhovácí firmy v ČR mají odborně vyškolé pracovníky, kteří mohou zákazníkovi poskytnout specifické informace o nabízených stěhovacích službách a odhadnout náklady ještě před samotnou realizací stěhování. Standardní služby obsahují: výjezd specialisty - technika, který podle dispozic klienta zjistí objem věcí ke stěhování, doporučí odpovídající velikost vozidla a počet pracovníků. Technik konzultuje s klientem termín stěhování, případně další nezbytné úkony jako například demontáže a balení nákladu spojené s dodáním obalových materiálů v předstihu, tzv. etiketování nákladu (nadepisování co balík obsahuje apod.), nakládání a přepravu, vyložení nákladu spolu s donesením do místnosti, následné vybalení a úklid odpadního materiálu, ale i podmínky parkování stěhovacího vozu při nakládce i vykládce. Více ...

O stěhování

Naše společnost, která působí na trhu již od roku 1992 se úspěšně zabývá stěhováním, ostatními doplňkovými službami ohledně stěhování a vyklízením bytů , rodinných domů , kanceláří, zajištěním odvozu odpadu a již nepotřebného materiálu i následnou likvidací apod. Stěhováním a vyklízením půdních prostor a sklepů. K těmto výše jmenovaným službám nabízíme ještě doplňkové služby a speciální stěhovací práce. Ze speciálních stěhovacích prací můžeme např. uvést stěhování těžkých břemen do celkové váhy až 2500kg. Jedná se třeba o stěhování trezorů, klavírů, speciálních skříní pro uchování zvlášť vzácných materiálů, počítačových skříní, stěhování záložních zdrojů, stěhování záložních motorových agregátů, vybavení výrobních firem, jako je stěhování soustruhů, fréz a dalšího výrobního zařízení.

Z doplňkových služeb nabízíme zdarma zapůjčení stěhovacích přepravek, odborné montáže a demontáže nábytku, kancelářských stolů, včetně zabalení do speciálních balících materiálů určených pro bezpečný převoz stěhovaného materiálu. Jako další doplňkovou službu nabízíme silniční nákladní dopravu a přepravu osob minibusy. Naše firma STĚHOVÁNÍ HRADSKÝ přistupuje ke každému zákazníkovi zcela individuálně protože víme , že každá stěhovací akce je specificky odlišná a proto se plně přizpůsobujeme jeho přáním a požadavkům. Při využití našich služeb i Vy zjistíte, že stěhování může být bezproblémovou a časově nenáročnou záležitostí.

 

Při stěhování používáme níže uvedené pomůcky a zařízení pro stěhování, přestěhování, přepravu a dopravu:

Stěhovací popruhy

Používají se na přenos skříní, trezorů, klavírů do celkové váhy 500kg, po budovách , kde není možno využít výtah a stěhování se provádí po schodech po jednotlivých patrech.

Stěhovací háky

Používají se na přenos nábytku v místnosti.

Stěhovací scaty

Používají se v budovách , kde jsou dlouhé chodby a kde netvoří překážku schodiště na přepravu nábytku a trezorů do váhy 650kg.

Stěhovací rudl

Používá se na převoz skříní, krabic a trezorů do váhy 450kg.

Stěhovací paletové vozíky

Používáme je na převoz paletovaného materiálu a strojního vybavení do celkové váhy 1500kg.

Motorové paletové vozíky

Používáme je při nakládce těžkých břemen až do hmotnosti 2500kg, strojní vybavení dílen a podniků, při nakládce palet na nákladní vozidla.

INFO

Veškeré stěhovací práce včetně dopravy jsou pojištěny do výše 2.000.000Kč u České podnikatelské pojišťovny

V případě převozu historicky cenných předmětů nebo jinak zvláště ceněného materiálu, lze sjednat pojištění jednorázové na přímo určenou stěhovací akci.

Joomla SEO powered by JoomSEF