STĚHOVÁNÍ BRNO - Josef HRADSKÝ

...

Stěhování bytů

Firma Stěhování HRADSKÝ zajistí kompletní přestěhování Vaší domácnosti. Po vzájemné domluvě Vám můžeme odborně s profesionálním pracovním náčiním demontovat Váš nábytek, domácí spotřebiče, zajistit potřebný ochranný materiál a zabalíme jednotlivé nábytkové a ostatní díly proti případnému poškození.

Kontaktujte nás pro bližší info:

  • volejte na mobil: +420 608 977 117
  • pište na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Máme potřebné polstrovací pomůcky, důležité pro bezpečnou přepravu a přestěhování i samozřejmě profesionální náčiní ke stěhování všech možných předmětů. Kýžený přepravovaný materiál bezpečně přestěhujeme a rozmístíme na Vámi určená místa. Máme bohaté zkušenosti, takže Vám i můžeme případně poradit jak nejlépe Váš nábytek rozmístit. Následně můžeme zajistit i odbornou montáž nábytku spolu s likvidací již nepotřebného balícího a ochranného materiálu. Vše záleží na vzájemné dohodě.

Rovnání vybavení ve stěhovacím voze Stěhováci vkládají přepravovaný materiál do vozu. Nakládání přepravovaného materiálu do stěhovacího vozu.

Stěhujeme:

Bytový i venkovní nábytek, domácí spotřebiče, umělecké cenné předměty, skleněné materiály a předměty, pianina, šicí stroje, ostatní běžné vybavení domácnosti a ostatní těžké náklady ... atd.

Důležité:

 

Potřebujete se přestěhovat v Praze?

Využijte stěhovací služby Praha od nejlepší pražské stěhovací služby.

Joomla SEO powered by JoomSEF